Armoni Dizayn Hakkımızda
   
 

   HAKKIMIZDA
  Armoni yapı PİMAPEN pencere imalat, toptan satış ve montaj uygulaması yapmaktadır. Bunun yanı sıra banyo mobilyası,duş kabini,balkon camlama,amerikan panel kapı,mutfak dolabı,laminat parke ve çelik kapı gibi inşaat malzemelerinin satışlarını da yapmaktadır. Firmamız, müşteri şikayetlerinde son sıralarda yer almaktadır.
   Montaj işçiliği ve kullanılan aksesuarlar 2 yıl süre ile garanti kapsamındadır. Firmamız katılımcı,  paylaşımcı bir mantıkla yönetilerek imalat, satış, montaj ve idari bölümler ile bir takım ruhu oluşturarak müşteriye ulaşma çabasındadır.
   Armoni yapı 'ya gelen her müşteri şikayeti bizim için bir fırsat olarak değerlendirilir. Şikayeti memnuniyete çevirmek için de her zaman azami bir gayret içerisindeyiz. Hizmet farklı dünyalara saygı ile başlar anlayışındayız.
  Parolamız:" Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti".
 -- Montaj & Uygulama İlkelerimiz --
    PVC doğramada ölçü almak bir uzmanlık işidir. Dikkat, bilgi ve özen gerektirir, asla aceleye getirilmemelidir. Özellikle işlemlerinde ölçüyü alan kişi gerek bilgi birikimine, gerekse tecrübeye sahip olmalıdır.
   Armoni yapı olarak eğitim görmeyen hiçbir personelimizi müşterilerimize ölçü almaya göndermeyiz. Müşterilerimiz ile karşılıklı yazılı sözleşme mutabakatından sonra söz verilen tarihte montaj işlemleri yapılmaktadır.
   Olağanüstü doğa olayları, sektörümüzdeki grev, lokavt vs. olumsuzluklar haricinde, 12yıllık tecrübe tarihimizde müşteriye bildirmeksizin taahhüt edilen montaj tarihinde, taahhüdümüze aykırı aksamalar söz konusu olmamıştır.
   Özellikle değiştirme işlemlerinde uzmanlaşmış kadromuz montajda önce mekan içinde gerekli ön hazırlıkları yapar. (Pencere önündeki eşyaların toplanması, üstelerinin örtülmesi, halı ve perde gibi eşyaların kaldırılması, yerlere özel brandaların serilmesi vb.) Montaj esnasında PVC'ye yardımcı parçaların montajı çok önemlidir. Örneğin; Isıcamların 
PİMAPEN pencere kanatlarına doğru montaj edilememesi, pencere kanatlarının çalışmamasına, çarpmaya ve pencere kolu kırılmalarına yol açar.
    Armoni yapı birinci sınıf bir PVC olan
PİMAPEN
'le birinci sınıf bir işçiliği birleştirmektedir.
:: MİSYONUMUZ ::
   Müşteriye kaliteli hizmet odaklı bir yaklaşımla PVC dünyasında meydana gelen gelişmeleri süratle firmasına yansıtan, yenilikçi, farklı olabilen ve PİMAPEN markasının tercih edilmesinde maksimum düzeyde katkı sahibi olan bir kurum olmaktır.
:: VİZYONUMUZ ::
   Plastik pencerede temsil ettiğimiz marka olan PİMAPEN
ile özdeşleşerek sektörde en başarılı uygulayıcı olarak örnek oluşturmak. Türkiye’de  armoni yapı isminin kaliteli hizmet anlayışı ile beraber anılmasını sağlamak.
Kapılar
●Çelik Kapı
●Oda Kapıları
Mutfak & Mobilya
Banyo Dolapları
Banyo Kabinleri
Duş Tekneleri
Motorlu Panjur
Küpeşte
Laminat Parke
Cam Balkon
Pimapen
 
 
 

Designed by ares tasarım                 0212 418 30 32                                         Copyright © 2008 Armoni Yapı Dekorasyon